Brudnopis

To oficjalna strona gry fabularnej Nieboracy, której akcja toczy się w świecie odrzuconych idei i wyśmianych artefaktów. Czuj się jak u siebie w kartonie. To znaczy w domu. Gdziekolwiek. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, zobacz co to jest.

Puszka Sardynek

Niewielkie dodatki do gry Nieboracy. Nie wahaj się dopisać własnego pomysłu - zapuszkuj opisy miejsc, dzielnych bohaterów niezależnych, ciekawych przedmiotów, zaklęć, czy też znaków wiedźmackich.

Opowiadanie ŁOTR

Opowiadanie tworzone przez miłośników Nieboraków, parodia Władcy Pierścieni, w której dzielne koboldy starają się zrobić coś rozsądnego (hłe hłe) z Obrączką i ciągle walczą z Wrzaskulami i kacem.

Diabelskie Ryciny

Obrazki, nowe ilustracje, wszystko co związane z Zacofanymi KrainamiTM, światem Nieboraków - dodaj własne rysunki.

Nowe artykuły

{"module":"feed\/FeedModule","params":{"src":"http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/ct-11143.xml; http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/ct-11140.xml; http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/t-13480.xml","limit":"8","module_body":"[[span style=\"font-size:8pt;\"]]%%linked_title%%[[\/span]] [[span style=\"font-size:7pt; color:#888888;\"]]doda\u0142\/a: %%custom wikidot:authorName%%[[\/span]]"}}

Ostatnie dyskusje

{"module":"feed\/FeedModule","params":{"src":"http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/posts.xml","limit":"10","module_body":"[[span style=\"font-size:8pt;\"]]%%linked_title%%[[\/span]] [[span style=\"font-size:7pt; color:#888888;\"]] (%%custom wikidot:authorName%%)[[\/span]]"}}

Czekają na zatwierdzenie

{"module":"feed\/FeedModule","params":{"src":"http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/ct-9936.xml; http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/ct-11138.xml; http:\/\/nieboracy.wikidot.com\/feed\/forum\/cp-11139.xml","limit":"10","module_body":"[[span style=\"font-size:8pt;\"]]%%linked_title%%[[\/span]] [[span style=\"font-size:7pt; color:#888888;\"]] (%%custom wikidot:authorName%%)[[\/span]]"}}

Wieści

Groza na sesji - jak tego nie robić
(30 Jun 2008 12:04)

Super mroczny i hiper przerażający artykuł o grozie na sesji RPG zamieściłem na swoim blogu. Przy okazji także przypadek o prowadzeniu sesji grozy w Nieboraków.

Blog drugiej edycji
(13 Jun 2008 10:04)

Ruszył blog drugiej edycji Nieboraków. Na początek trochę o życiach, karierze i wyznaniach.
Tymczasem na stronie codziennie pojawiają się nowe rzeczy w Puszce Sardynek - zapraszam do oceniania, dzięki temu wywindujemy razem lepsze na górę. Na razie rzeczy w Puszce pochodzą ze starych Puszek Sardynek, czekamy na nowości z Waszej strony. Nie wahajcie się czegoś dodać!

Opowiadanie ŁOTR znów działa
(01 Jun 2008 07:33)

Niedawno ożyła Puszka Sardynek, teraz wraca także Opowiadanie ŁOTR - interaktywna parodia Władcy Pierścieni, do której możesz dopisać własny fragment. Tekst znacznie się rozbudował, co pewnie odstrasza nowych piszących, ale możliwe, że niedługo będzie także coś dla nich - nowe humorystyczne opowiadanko na inny temat.

Przebudowa strony
(29 May 2008 10:43)

Jak pewnie zauważyliście, strona główna Nieboraków zmieniła wygląd i styl. Teraz łatwiej także dodać - minidodatek do Puszki Sardynek albo nawet pełnoprawny artykuł albo dodatek. Powoli będę przenosił teksty ze starej strony, zapraszam zaś do ponownego dodawania tekstów.
Za jakiś czas przemyślę jak zrobić Diabelskie Ryciny oraz Opowiadanie ŁOTR - aby mogły odżyć. Starcie na razie jest spamowane, ale to kwestia czasu, dodawać Nieboraków można cały czas.

Starcie Nieboraków
(15 Apr 2008 07:12)

Starcie Nieboraków to zabawa w wybór najlepszego Nieboraka - możesz głosować kto z wylosowanej pary wygra pojedynek lub dodać dowolną liczbę własnych walczących, a potem obserwować jak zmienia się punktacja.
Wyłów na Bagnie: bagno.png

Strona w trakcie budowy, wygląd i możliwości się zmienią.

Rejestrując się na tej stronie prawdopodobnie w przyszłości wesprzesz Nieboraków. Z góry dzięki ;)

Odwiedź sklep rebel.pl. Kupując w Rebelu po kliknięciu na odnośnik na naszych stronach wspierasz Nieboraków.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.