Opowiadanie ŁOTR

Interaktywne opowiadanie

Opowiadanie "ŁOTR - Władca Obrączek" to parodia Władcy Pierścieni tworzona przez wszystkich czytelników strony - także Ty możesz dopisać fragment. Wystarczy że przejdziesz na ostatnią stronę i wybierzesz "dołącz tekst".

Wszystko zaczęło się tak

Pewnego razu w Szachrajowie, wiosce koboldów w pobliżu Wesołej Doliny, Bielmo Bagiński obchodził swoje 117 urodziny. Dzień wcześniej do jego chaty - Baginowa - wpadł stary skrzat Fladnag z ładunkiem, ukrytej pod fajerwerkami, gorzałki. Dlatego też, dając przemówienie, Bielmo stał na podniesieniu dosyć chwiejnie.Jego krewniak, Fredzio, z dumą wpatrywał się w czerwonego na twarzy wuja.
Zgromadzeni goście z trudem łapali słowa kobolda. Bardziej interesowało ich żarcie i gorzała na stole (częściowo także pod). Bielmo uderzył w te słowa, wypinając dumnie pierś i wodząc ręką w kieszeni, gdzie trzymał ulubioną obrączkę:
- Miiiili hyp goście!

Akcja potoczyła się dalej szybko i aktualnie jest już gotowe 10 stron pierwszej części pod tytułem Drużyna Obrączki oraz zaczęła się część druga - Dwa Gońce.

Nie czekaj! Pomóż kontynuować losy naszym koboldom i wrzucić obrączkę gdzieś tam, gdzie chcą ją wrzucić!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.