Pobierz

Nieboracy RPG pobierz
stron: 81
waga: 6MB
format: rar, pdf
opis: Podręcznik do Nieboraków RPG w PDF.


Nieboracy RPG pobierz
stron: 81
waga: 2,2MB
format: rar, doc
opis: Podręcznik do Nieboraków RPG w DOC. (aktualnie niedostępny


Karta Nieboraka PDF pobierz
stron: 1
waga: 95kB
format: rar, pdf
opis: Karta postaci do pierwszej edycji Nieboraków.


Karta Nieboraka pobierz
stron: 1
waga: 7kB
format: doc
opis: Karta postaci do edycji 1 Nieboraków. Możliwość uzupełnienia pól w Wordzie lub Open Office.


Kołpak pobierz
stron: 4
waga: 200kB
format: pdf
opis: Stało się! Najbardziej tolerancyjny kult wszystkich światów nareszcie opisany - dzięki el Chupacabrze możecie zapoznać się z otwartym na nowych członków KOŁPAK-iem. W dodatku także opis kultu, w którym rolę boginii pełni pewna babcia oraz kilka nowych modlitw specjalnie dla KOŁPAK-owców. Zapraszam do lektury. Dodatek do Nieboraków autorstwa el Chupacabra, opis kultu, rozszerzenie świata.


Świątynia Słońca pobierz
stron: 4
waga: 350kB
format: pdf
opis: Szczegółowy zarys scenariusza do Nieboracy RPG pozwalający rozegrać pasjonującą przygodę w lochach pewnej świątyni. Mimo że przygoda jest typu: bij, zabij, na graczy czeka sporo niespodzianek, a umiejętne rozegranie przez Partacza Gry powinno zaowocować przyjemną i (co najważniejsze) zabawną rozgrywką. Dodatek do Nieboraków autorstwa Roberta Klimkiewicza, zarys przygody.


Fauny pobierz
stron: 2
waga: 106kB
format: pdf
opis: Dodatek wprowadza do świata Zacofanych KrainTM rasę Faunów, których wiele odmian przemierza szlaki kwadratów w poszukiwaniu przygód, wiedzy i różnych innych rzeczy. Dodatek do Nieboraków autorstwa Roberta Klimkiewicza, rasa, rozszerzenie świata.


Włóczykije pobierz
stron: 5
waga: 193kB
format: pdf
opis: Suplement opisujący szczegółowo niezwykłą rasę Włóczykijów i jej przeróżne odmiany. Poznać można także tajemnice Moominków, Arak X i innych ciekawych istot i miejsc… Polecam jako doskonałe uzupełnienie podręcznika. Michał pokazał jak powinny wyglądać dodatki. Dodatek do Nieboraków autorstwa Michała Szymańskiego, rasa, rozszerzenie świata.


Enty pobierz
stron: 2
waga: 99kB
format: pdf
opis: Enty to długowieczne i mądre istoty. To znaczy mądre na swój sposób. Myślą powoli, nie lubią siekier i prowadzą ścisłą współpracę z druidami. Dodatek do Nieboraków autorstwa Roberta Klimkiewicza, rasa, rozszerzenie świata.


Turniej poszukiwawczy pobierz
stron: 2
waga: 150kB
format: pdf
opis: Jednostrzałowa przygoda, która pozwoli wyluzować się graczom. Krasnolud Yarpin Zgred z nudów organizuje turniej z nagrodami… twoi Nieboracy mogą wziąć w nim udział. Dodatek do Nieboraków autorstwa Cichego Kojota, przygoda.


Nieboracy Samograj Engine pobierz
stron: -
waga: 184kB
format: zip
opis: Program, który zastępuje oktostkę - generuje wynik rzutu przy ustalonej trudności, uwzględnia kompletne zasady pierwszej edycji Nieboraków RPG. Generator wyników rzutu z uwzględnieniem zasad pierwszej edycji gry Nieboracy autorstwa Bartosza Cichońskiego alias Łotrus.


Oktostka pobierz
stron: -
waga: 11kB
format: gif
opis: Zastępnik kostki ośmiościennej (Oktostki) do Nieboraków autorstwa Roberta Klimkiewicza. Dedykowany wszystkim, którzy szukają czegoś co zastąpiłoby w Nieborakach kostkę ośmiościenną lub którym marzy się ciekawy Nieborakowy gadżet na sesję. Robert Klimkiewicz wykonał Oktostkę, którą wystarczy… wydrukować na grubym kartonie, wyciąć i posklejać. W sam raz dla graczy o niskiej niezręczności. Oktostka tworzy walec, rzucając nim otrzymujemy wynik z zakresu od 1 do tej liczby między 7 a 9, której nie powinno się wymawiać.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.