Magus 44

PUSZKA SARDYNEK
wersja 6.0

Magus 44

autor:malkav

Stworzony przez nieco szalonego maga Harego słynącego z awersji do higieny osobistej. Jest to dość dużych rozmiarów, jak na przedmiot noszony w jednej ręce, słup powietrza oblany stalą z dziurą po jednej i wygiętą rączką po drugiej stronie. Niektórzy uważają, że jest to najniebezpieczniejszy (szczególnie dla użytkownika) przedmiot magiczny, jaki został stworzony.
Reaguje na trzy zaklęcia:
1) Należy wymówić "BANG!" i szarpnąć ręką do tyłu i w górę. Zaklęcie powoduje że przeciwnik przelatuje kilkanaście metrów przebijając się przez wszystko co stanie na jego drodze i pada oddając pomruki agonii. Zaklęcie można powtórzyć sześć razy potem należy wykonać zaklęcie przeładowania. Po zaklęciu może trochę boleć ręka.
2) Zaklęcie przeładowania wykonuje się przez odgięcie stalowej rurki od rączki i odwrócenie go tak, żeby wszystko co w nim było wypadło na ziemię. Następnie trzeba przekląć w dowolny sposób i zamknąć. Jeżeli się powiedzie, powinien być słyszalny dźwięk czegoś metalowego uderzającego o podłogę i ciche stuknięcie.
3) Ostateczne zaklęcie którego użycie może być ratunkiem bądź poważnym problemem. Należy wymówić dość długą inkantację, lecz od jej rozpoczęcia osoba w którą skierowany jest Magus 44 nie może się ruszać. Następujące słowa należy wymawiać z poważną miną i wwiercając się w przeciwnika wzrokiem: "Wiem co myślisz. Rzuciłem to zaklęcie pięć, czy sześć razy? Zastawów się raczej: Du ju fil laki punk!" Po tym zaklęciu przeciwnik rzuca się na ciebie i z szansą 50/50 albo znika w obłoku kurzu wraz z 10m2 terenu, po których zostaje tylko dymiący krater, albo Magus 44 wydaje z siebie tylko charakterystyczne klik, a ty zostaje rozerwany na strzępy przez przeciwnika znajdującego się w dziwnym transie.

rating: 0+x

komentarze

Add a New Comment
or Sign in as Wikidot user
(will not be published)
- +

Ostatnio zatwierdzone

Wysypisko

Ściana- potężny przeciwnik napisał/a: Anonymous

Dodaj własny minidodatek

Możesz także dodawać dłuższe dodatki lub artykuły. Wpisz poniżej nazwę i naciśnij "utwórz stronę" - zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz mógł wpisać swój tekst.

Najwyżej ocenione

Gobliński Kucharz (Rating: 2, Comments: 0)
Mamrotka: Ja ich nie znam (Rating: 2, Comments: 0)
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.