Siekierka Odrodzenia

PUSZKA SARDYNEK
wersja 6.0

Siekierka Odrodzenia

autor: Tomasz Kucza

Historia

Legendarna Siekierka Odrodzenia, to magiczny przedmiot stworzony przez szaloną koboldkę Zróbę Sesamą. Płatnerka z urodzenia i przekonania dziełu swego życia poświęciła całe dwadzieścia siedem minut i czternaście sekund. Niektórzy twierdzą, że siekierka to najbardziej niedopracowany magiczny przedmiot całych Zacofanych KrainTM.

Wygląd

Siekierka prawie nie różni się od typowego narzędzia służącego do łupania drewna. Co warto podkreślić, prawie robi jednak wielką różnicę. Wykonana z jasnego drewna sosnowego z dodatkiem wbitych w ostrze i rękojeść kolorowych kamyków i przyozdobiona wstążkami stanowi jedyną w swoim rodzaju broń i narzędzie, ale także ozdobę.

Moce

Właściciel magicznego przedmiotu może przywoływać małe zwierzęta, które nęci świst wydawany przez wstążeczki, gdy wymachuje się siekierką. Specjalną właściwością Siekierki jest także zadawanie nieodczuwalnych uderzeń.

ocena: 0+x

komentarze

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +

Ostatnio zatwierdzone

Wysypisko

Dodaj własny minidodatek

Możesz także dodawać dłuższe dodatki lub artykuły. Wpisz poniżej nazwę i naciśnij "utwórz stronę" - zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz mógł wpisać swój tekst.

Najwyżej ocenione

Gobliński Kucharz (Ocenianie: 2, Komentarze: 0)
Mamrotka: Ja ich nie znam (Ocenianie: 2, Komentarze: 0)
Mali, Ale Genialni Nieumarli Emeryci Samobójcy (Ocenianie: 1, Komentarze: 0)
Zbiór morderczych mamrotek na każdą okazję (Ocenianie: 1, Komentarze: 0)
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.