Stowarzyszenie Umarłych Poetów

PUSZKA SARDYNEK
wersja 6.0

Stowarzyszenie umarłych poetów

autor: Tomasz Kucza

Tajemnicza organizacja SUP narodziła się w bólach pewnej mrocznej nocy w Wesołej Dolinie. Najstarszy członek organizacji, wampir Owacki, lubi opowiadać - oczywiście wierszem - jak to złakniony krwi spoglądał na zroszony poranną mgłą cmentarz, dziwaczne sylwetki cierpiących, głównie kaca, zombie, opadające na tle czerwonego nieba łopaty grabarzy, wielowyznaniowe nagrobki, pyzaty księżyc i puszkę po piwie i wpadł na pomysł, aby założyć stowarzyszenie, które wszystkich poetów, niedocenionych za życia zmobilizuje do czynnej walki o bycie docenionym po śmierci. Tak powstało Stowarzyszenie Umarłych Poetów.
Owacki zalicza się do poetów, których twórczość po śmierci była znacznie liczniejsza niż przed nią. Mimo wszystko jednak nawet po śmierci nie został doceniony, co - jak mówi - wpłynęło znacznie na przepełniający go ból egzystencjalny.
Nowi członkowie stowarzyszenia proszeni są o kontakt z Mistrzem Owackim koło cmentarza w Wesołej Dolinie. Najlepiej świeżo po wykopaniu się.

rating: 0+x

komentarze

Add a New Comment
or Sign in as Wikidot user
(will not be published)
- +

Ostatnio zatwierdzone

Wysypisko

Ściana- potężny przeciwnik napisał/a: Anonymous

Dodaj własny minidodatek

Możesz także dodawać dłuższe dodatki lub artykuły. Wpisz poniżej nazwę i naciśnij "utwórz stronę" - zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz mógł wpisać swój tekst.

Najwyżej ocenione

Gobliński Kucharz (Rating: 2, Comments: 0)
Mamrotka: Ja ich nie znam (Rating: 2, Comments: 0)
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.