Stowarzyszenie Umarłych Poetów

PUSZKA SARDYNEK
wersja 6.0

Stowarzyszenie umarłych poetów

autor: Tomasz Kucza

Tajemnicza organizacja SUP narodziła się w bólach pewnej mrocznej nocy w Wesołej Dolinie. Najstarszy członek organizacji, wampir Owacki, lubi opowiadać - oczywiście wierszem - jak to złakniony krwi spoglądał na zroszony poranną mgłą cmentarz, dziwaczne sylwetki cierpiących, głównie kaca, zombie, opadające na tle czerwonego nieba łopaty grabarzy, wielowyznaniowe nagrobki, pyzaty księżyc i puszkę po piwie i wpadł na pomysł, aby założyć stowarzyszenie, które wszystkich poetów, niedocenionych za życia zmobilizuje do czynnej walki o bycie docenionym po śmierci. Tak powstało Stowarzyszenie Umarłych Poetów.
Owacki zalicza się do poetów, których twórczość po śmierci była znacznie liczniejsza niż przed nią. Mimo wszystko jednak nawet po śmierci nie został doceniony, co - jak mówi - wpłynęło znacznie na przepełniający go ból egzystencjalny.
Nowi członkowie stowarzyszenia proszeni są o kontakt z Mistrzem Owackim koło cmentarza w Wesołej Dolinie. Najlepiej świeżo po wykopaniu się.

ocena: 0+x

komentarze

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +

Ostatnio zatwierdzone

Wysypisko

Dodaj własny minidodatek

Możesz także dodawać dłuższe dodatki lub artykuły. Wpisz poniżej nazwę i naciśnij "utwórz stronę" - zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz mógł wpisać swój tekst.

Najwyżej ocenione

Gobliński Kucharz (Ocenianie: 2, Komentarze: 0)
Mamrotka: Ja ich nie znam (Ocenianie: 2, Komentarze: 0)
Mali, Ale Genialni Nieumarli Emeryci Samobójcy (Ocenianie: 1, Komentarze: 0)
Zbiór morderczych mamrotek na każdą okazję (Ocenianie: 1, Komentarze: 0)
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.