Zbiór morderczych mamrotek na każdą okazję

PUSZKA SARDYNEK
wersja 6.0

Zbiór morderczych mamrotek na każdą okazję

autor: URGON

Gamp

Mamrotka wywołująca ożywienie, a następnie paniczną ucieczkę wszystkich drzew, Entów i innych drzewopodobnych obiektów w zasięgu 100. metrów. O potędze mamrotki przekonał się pewien skrytobójca stratowany przez zagajnik.
Trudność: 1
Słowa: Ran, Forest, Ran!!!

Tiwi

Mamrotka wywołuje pojawienie się drewnianej skrzynki z dużą szybą, kilkoma przyciskami i pokrętłem. Każdy, kto na nią spojrzy, siada przed szybą i bezmyślnie się na nią gapi, by się uwolnić trzeba wykonać arcytrudny test na słabość woli, w razie porażki ofiara zostaje wessana przez skrzynkę i staje się widoczna przez szybę. Mamrotka działa przez jedną dobę.
Trudność: 3
Słowa: Co dzisiaj w Tiwi?…

Łindołs Rewendż

Po rzuceniu mamrotki nad wskazanym celem pojawia się mała, szara tabliczka z napisem:
"Program wykonał niedozwoloną operację i zostanie zamknięty. W razie dalszych problemów z tym programe proszę skontaktować się ze sprzedawcą lub producentem."

Na prawo od napisu będą dwa przyciski, jeden z napisem "Zamknij program" zaś drugi z napisem "Szczegóły »>". Po naciśnięciu pierwszego ofiara zniknie wraz z tabliczką, zaś po nadiśnięciu drugiego pojawi się druga tabliczka dokładnie pod pierwszą, z zestawem niezrozumiałych znaków. Podobno tylko Gil Bates wie, co oznaczają.
Trudność: 4
Słowa: Łindołs mi się zawiesił…

rating: +1+x

komentarze

Add a New Comment
or Sign in as Wikidot user
(will not be published)
- +

Ostatnio zatwierdzone

Wysypisko

Ściana- potężny przeciwnik napisał/a: Anonymous

Dodaj własny minidodatek

Możesz także dodawać dłuższe dodatki lub artykuły. Wpisz poniżej nazwę i naciśnij "utwórz stronę" - zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz mógł wpisać swój tekst.

Najwyżej ocenione

Gobliński Kucharz (Rating: 2, Comments: 0)
Mamrotka: Ja ich nie znam (Rating: 2, Comments: 0)
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 2.5 License.